top of page
Kosmetolog Joanna Kinder-Netel


Joanna Kinder-Netel

kosmetolog linergistka wizażystka

O mnie

 W 2009r ukończyłam Studia na wydziale Zdrowia Publicznego o kierunku Odnowa Biologiczna z Kosmetologią. Po odbyciu wielu praktyk z zakresu zabiegów na twarz i ciało, podjęłam równorzędnie pracę zawodową w branży beauty, wraz ze studiami magisterskimi na wydziale Pedagogicznym o kierunku Pedagogika Promocji Zdrowia, które ukończyłam w 2011r. 

 Od dziecka pasjonował mnie również wizaż. Jeszcze jako studentka zdobyłam I miejsce w Mistrzostwach makijażu pt. "Tańcząca Diva", a także stałam się finalistką Ogólnopolskich Mistrzostw makijażu artystycznego Art Visage 2009.

Zdobyte wyróżnienia utwierdziły mnie w przekonaniu iż powinnam dalej się rozwijać i poszerzać wachlarz moich umiejętności. Poszłam o krok do przodu i postawiłam na makijaż permanentny. W 2016r. zostałam finalistką Ogólnopolskich Mistrzostw makijażu permanentnego Long Time Liner.

 

 W swojej ścieżce zawodowej zdobyłam doświadczenie w hotelach SPA oraz gabinetach kosmetycznych, podologicznym. Wykonywałam zabiegi medyczne na zlecenie specjalistów w zakresie m.in. dermatologii oraz medycyny estetycznej. Pracowałam na najwyższej klasy produktach i sprzęcie medycznym, wykonując zabiegi klasy premium. 

Jednak najbardziej pokochałam artystyczną stronę swojej duszy - MAKIJAŻ.

Daje mi niesamowicie dużo satysfakcji, gdy widzę na twarzach klientek uśmiech po wykonanej usłudze. Wiem, że dzięki niemu potrafię wydobyć z kobiety piękno i w dyskretny sposób poprawić jej jakość życia.

Daje mi to energię do dalszego działania i radość z wykonywanego zawodu.

Swoją pracę najbardziej cenię za możliwość ciągłego rozwoju oraz kontaktu z ludźmi. 

Moje motto: "Jeśli praca jest Twoją pasją, to nie jest pracą, a przyjemnością."

bottom of page